ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ - ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΑ

ΣΤΟ ΟΡΘΟ - ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ - ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τον κύκλο σπουδών τους κατά την εξεταστική περίοδο Ιανουαρίου - Φεβρουαρίου, ακαδ. έτους 2023-2024, καλούνται να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματός μας, προκειμένου να καταθέσουν αίτηση ορκωμοσίας, από την Τρίτη 26 Μαρτίου 2024 έως και την Τρίτη 9 Απριλίου 2024, καθημερινά και ώρες 11:00 με 13:00.

Απαραίτητα επισυναπτόμενα με την αίτηση δικαιολογητικά:

1. Ακαδημαϊκή ταυτότητα ή και τρίπτυχο εάν υπάρχει. (Σε περίπτωση απώλειας της ακαδημαϊκής ταυτότητας, τότε προσκομίζεται εκτυπωμένη υπεύθυνη δήλωση μέσω του gov.gr)
  2. Κάρτα σίτισης εάν υπάρχει.
  3. Βεβαίωση εκκένωσης δωματίου από τη ΦΕΠΑ, σε περίπτωση διαμονής στη φοιτητική εστία. Η βεβαίωση είναι υποχρεωτική, γιατί χωρίς αυτή, δεν είναι δυνατή η συμμετοχή στην ορκωμοσία του Τμήματος.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ!!!

Όσοι φοιτητές αδυνατούν να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος, μπορούν να στείλουν άλλο πρόσωπο με εξουσιοδότηση μέσω του gov.gr εκτυπωμένη.