Αρχική » Διδακτορικές Σπουδές » Ανακοινώσεις

Υποβολή αιτήσεων υποψηφίων διδακτόρων, εαρινού εξαμήνου, ακαδημαϊκού έτους 2021-2022

Το Τμήμα Φιλολογίας θα δεχτεί αιτήσεις υποψηφίων που επιθυμούν να εκπονήσουν διδακτορική διατριβή.

Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές, δια ζώσης, κατά το χρονικό διάστημα 2-11 Μαρτίου 2022 και συγκεκριμένα την  Τετάρτη, 2 Μαρτίου,  Παρασκευή, 4 Μαρτίου, Τετάρτη, 9 Μαρτίου και Παρασκευή, 11 Μαρτίου 2022, (από τις 11.00-14.00) με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή rapid test (48 ωρών) ή πιστοποιητικού νόσησης (σε έντυπη μορφή).

Οι αιτήσεις μπορούν να αποσταλούν, επίσης, μέσω courier, (όχι μέσω ΕΛΤΑ), στη διεύθυνση: Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου, Φιλοσοφική Σχολή, Τμήμα Φιλολογίας, γραφείο 306, 3ος όροφος, υπόψη κ. Π. Μποϊντά.

Αίτηση: